Language switcher

Aikataulu

SYKSYN 2022 FESTIVAALIN AIKATAULU

A = Ainoa esitys
V = Tekijävieras paikalla

Printattava PDF-versio.

Keskiviikko 16.11.

Kinopalatsi 1

15:25 Piggy (99 min) 1/2
17:15 The Menu (106 min) A
19:15 AVAJAISELOKUVA Bones and All (130 min) A LOPPUUNMYYTY
21:45 The Roundup (106 min) 1/2

Kinopalatsi 5

15:40 Piaffe (86 min) 1/2
17:20 The Harbinger (87 min) 1/2 V
19:25 Something in the Dirt (116 min) 1/2
21:35 Influencer (92 min) 1/2 V

Kinopalatsi 9

15:20 Hypersleep (103 min) 1/2
17:30 F**K IT UP! (99 min) 1/2
19:30 Battle Beyond the Stars (104 min) A V
21:45 Scare Package II: Rad Chad’s Revenge (98 min) 1/2 V

Torstai 17.11.

Kinopalatsi 1

15:25 Family Dinner (97 min) 1/2
17:15 Orphan: First Kill (99 min) 1/2
19:15 Spiral (87 min) A V
21:25 Terrifier 2 (138 min) 1/2

Kinopalatsi 5

15:20 Lynch/Oz (109 min) 1/2
17:20 Incredible But True (74 min) 1/2 Alkukuvana From.Beyond (12 min)
19:00 The Challenge (112 min) A V
21:30 The Fight Machine (104 min) 1/2 V

Kinopalatsi 9

15:30 Swallowed (95 min) 1/2
17:30 LOLA (79 min) 1/2 V
19:30 The Price We Pay (85 min) 1/2 Alkukuvana Number 7 (12 min)
21:45 FINLANDIA-GAALA Macbeth (66 min) A V

Perjantai 18.11.

Kinopalatsi 1

15:30 Incredible But True (74 min) 2/2 Alkukuvana From.Beyond (12 min)
17:10 Megalomaniac (100 min) A
19:10 Lunastajat (92 min) A V
21:15 The Howling (91 min) A V
23:25 Jeepers Creepers: Reborn (88 min) A V

Kinopalatsi 5

15:35 Piaffe (86 min) 2/2
17:15 Lynch/Oz (109 min) 2/2
19:30 Bad Black (72 min) 1/2 Alkukuvana They Call it… Red Cemetery! (10 min) LOPPUUNMYYTY
21:10 The Roundup (106 min) 2/2
23:10 Deadstream (87 min) 1/2 Alkukuvana Dead End Delights (7 min)

Kinopalatsi 9

15:20 Hypersleep (103 min) 2/2
17:15 The Fight Machine (104 min) 2/2 V
19:25 Piggy (99 min) 2/2 LOPPUUNMYYTY
21:15 The Breach (92 min) 1/2 LOPPUUNMYYTY
23:00 Fall (107 min) 1/2

Lauantai 19.11.

Kinopalatsi 1

13:30 Something in the Dirt (116 min) 2/2
15:55 Fall (107 min) 2/2
17:55 Vortex (142 min) A LOPPUUNMYYTY
20:35 Final Cut (112 min) A
22:45 Mad Heidi (92 min) A
00:35 Sissy (102 min) A

Kinopalatsi 5

14:15 Lydia Lunch: The War is Never Over (75 min) A
15:55 F**K IT UP! (99 min) 2/2
17:50 Terrifier 2 (138 min) 2/2 LOPPUUNMYYTY
20:45 The Harbinger (87 min) 2/2 V LOPPUUNMYYTY
22:50 Swallowed (95 min) 2/2
00:40 Scare Package II: Rad Chad’s Revenge (98 min) 2/2 V
02:45 The Breach (92 min) 2/2 V
04:45 The Price We Pay (85 min) 2/2 Alkukuvana Number 7 (12 min)
06:45 Bad Black (72 min) 2/2 Alkukuvana They Call it… Red Cemetery! (10 min)
08:45 PÄÄTÖSELOKUVA Samurai Cop (96 min) A

Kinopalatsi 9

13:45 Cult of Euphoria -lyhytelokuvat (105 min) A V
15:50 LOLA (79 min) 2/2 V
17:45 Lone Star (135 min) A V LOPPUUNMYYTY
20:55 Influencer (92 min) 2/2 V
22:55 The Italian Connection (95 min) A
00:45 Exterminator 2 (89 min) A
02:45 Family Dinner (97 min) 2/2
04:45 Orphan: First Kill (99 min) 2/2
06:45 Deadstream (87 min) 2/2 Alkukuvana Dead End Delights (7 min)